ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН будівельних матеріалів “ФАСАД КЛУБ” до Ваших послуг!
Ми молода, дуже амбітно налаштована команда, яка допоможе побудувати Вам будинок, зробити ремонт, надати консультативну допомогу при будівництві або ремонті.

Ми робимо все можливе, щоб клієнти з Вишгорода, Нових Петровець, Старих Петровець, Лютежа, Димера, Осещина, Хотянівка і всього Вишгородського району мали б можливість придбати якісні будівельні матеріали за прийнятними цінами.

Будівельний магазин “ФАСАД КЛУБ” пропонує Вам широкий вибір асортименту будматеріалів: сухі суміші (клею для системи утеплення, клею для плитки, стяжки, гіпсові та цементні шпаклівки і штукатурки), матеріали для внутрішніх і зовнішніх робіт, цемент цегла, газобетонні блоки, гіпсокартонні системи , профілю для гіпсокартону та комплектуючі, а також великий вибір утеплювачів (пінопласт, екструдований пінополістирол, кам’яна вата і т.д.), і багато інших будівельних матеріалів.
Зручне розташування строймагазіна “ФАСАД КЛУБ” дозволяє жителям Вишгорода і Вишгородського району, Нових і Старих Петрівців економити на логістиці, що дозволить скоротити процес організації доставки продукції, а також суттєво зменшити витрати часу на доставку будматеріалів на об’єкт.

Склад будівельних матеріалів “ФАСАД КЛУБ” організовує і здійснює доставку товарів по м.Києву та Вишгородському району.

Ви прямо на нашому складі в Нових Петрівцях можете затонувати фарбу і штукатурку в сподобався Вам колір. Або показати будинки каталог кольору, вибрати колір, і зателефонувавши нам, замовити його тонування.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН “ФАСАД КЛУБ” гарантує високу якість і доступну ціну кожному покупцеві.
У магазині постійно діє гнучка система знижок в залежності від кількості замовлених будівельних матеріалів.
Для постійних клієнтів та будівельних бригад інтернет-магазин “ФАСАД КЛУБ” робить додаткові умови для взаємовигідного співробітництва.

Як нас знайти? Дуже просто, наберіть нас по телефону, або забийте в пошукову систему нашу адресу, і Ви знайдете там наш склад будівельних матеріалів. Компанія Фасад Клуб працює для клієнта, і намагається зробити його життя простіше, легше і тепліше!

Для нас неважливо приїдете Ви особисто! Зателефонуйте нам! Напишіть нам листа або відправите повідомлення в вайбер! Ми якнайшвидше відповімо на Ваші питання і оперативно здійснимо доставку до ВАС!